Zapraszamy na AUTOMATICON 2019!

W dniach 26-29 marca 2019 roku w Centrum Targowym EXPO XXI w Warszawie, przy ul. Prądzyńskiego 12/14, odbędzie się XXV. edycja Międzynarodowych Targów Automatyki i Pomiarów AUTOMATICON 2019.

W trakcie targów na stoisku nr C4/D1 w hali 1 zaprezentujemy:

  • innowacyjne oprogramowanie przemysłowe HMI/SCADA MOVICON firmy PROGEA do wizualizacji procesów przemysłowych wraz z prezentacją zrealizowanych wdrożeń,
  • możliwości robotów wspomagających firmy Universal Robots dla zastosowań w różnych branżach przemysłu.
  • najnowszą wersję Platformy EPLAN 2.8 oferującą innowacyjne i funkcjonalne rozwiązania dla wszystkich obszarów działania i etapów procesów inżynieryjnych oraz nowości w oprogramowaniu EPLAN Electric P8EPLAN Pro Panel oraz EPLAN Preplanning,
  • automat do produkcji wiązek do szaf sterowniczych firmy KOMAX – ZETA 630.

W trakcie trwania targów, we wtorek 27 marca, o godz. 15:00 w Sali A na 1 piętrze, odbędzie się seminarium pt. „Movicon.Next – nowa generacja oprogramowania SCADA”. Poprowadzą je Dyrektor Techniczny ds. Automatyki Zbigniew Betkier wraz ze specjalistą rozwiązań biznesowych Federico Varotti z firmy Progea z Włoch.

Zaraz po zakończeniu seminarium zapraszamy na warsztaty techniczne, podczas których udowodnimy, że praca z oprogramowaniem SCADA może był łatwa i intuicyjna. Warsztaty będą trwały do godziny 16:45.

Gorąco zapraszamy do skosztowania w naszym towarzystwie niezapomnianej kawy przyrządzanej przez jej pasjonata – Czarodzieja z Nowej Rudy, Pana Leszka Kopcio, której zapach, a przede wszystkim smak, pozostanie z Państwem na długo.